Rodinná firma Lievers Holland se specializovala více než před 60 léty na výrobu strojů ke zhutňování betonových prefabrikátů a úpravu betonových ploch a od té doby vyrábí kvalitní a spolehlivou vibrační techniku, která je prodávána ve více než 40 zemích celého svĕta. Všechny výrobky jsou testovány za nejpřísnějších podmínek v praxi předtím než se rozběhne jejich výroba.

Také v České republice je firma LIEVERS HOLLAND zastoupena od roku 1994. Přímý dovozce má sídlo v Praze, kde je zajištěn prodej a servis včetně rychlých a kompetentních služeb zákazníkům. Stále zvětšující se okruh odběratelů, hlavně ve výrobnách PREFA, je známkou toho, že vibrační technika LIEVERS HOLLAND je nejen vysoce kvalitní a účinná, ale i cenovĕ dostupná.


Hutnící, vibrační a stavební technika v LIEVERS HOLLAND 

Jsme specialisté na stavební, vibrační a hutnící techniku. Historie firmy sahá až 60 let zpět, kdy se jako rodinná firma LIEVERS HOLLAND specializovala na výrobu hutnící techniky ke zhutňování betonových prefabrikátů s úpravu betonových ploch a od té doby pro Vás vyrábí kvalitní a spolehlivou stavební, hutnící a vibrační techniku, která se prodává již ve více než 40 zemích po celém světě. V české republice je firma zastoupena již od roku 1994. Přímý dovozce má sídlo v Praze, kde je hlavní prodejna a sklady. Je zde zajištěn prodej a servis včetně rychlých a kompletních služeb zákazníkům. Distribuce je po celé České republice. Stále zvětšující se okruh odběratelů, je známkou toho, že stavební technika LIEVERS HOLLAND je nejen vysoce kvalitní a účinná, ale i cenově dostupná, s parametry srovnatelnými s celosvětovou konkurenci.